Hakkımızda

HAKKIMIZDA

BOLWORM, Bolgübsan Bolu Organik Gübre Sanayi, araştırmacı ve yenilikçi kadrosu ile, yeni nesillerin daha sağlıklı üretilen gıdalar ile yetişmesini sağlamak, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bitki besleme faktörlerinin iyileştirerek, daha sağlıklı ve güvenli beslenen toplumların oluşmasına katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur. BOLWORM tarım sektörünün ihtiyaç ve sorunlarının çözümüne yönelik ürünler üretirken, çiftçilerimizin ceplerine giren parayı artırmak ve yurt dışına çıkan dövizi engelleyerek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Tesisimiz, 20.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Yıllık 50.000 ton kapasitesi ile, sektörün önde gelen üretici firmalarından biridir.

Ürünlerimizin stabilizasyon çalışmaları, gerekli araştırma ve analizleri akredite kuruluşlar tarafından tamamlanmış ve onaylanmıştır. Sürdürülebilir güvenli üretim ilkemiz doğrultusunda periyodik olarak analizlerimiz akredite kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

Ar-Ge nitelikli ürünlerle bilinçli tüketicinin hizmetine hızla yeni ürünler katmak için çalışan BOLWORM, sürekli bir döngüde gelecek yeni ürünleri ile tüketicinin sorunlarına çözüm olmaya devam edecektir.

 

MİSYONUMUZ

Tarımın odağında, verim ve kalite artışına yönelik sağlıklı ve organik olarak geliştirilen bitki besleme ürünleri ile üretici ve tüketicinin her daim hizmetinde ve sorunlarına yönelik çözüm ortağı olmak, atıkların sürdürülebilir yaşam için geri kazandırılmasını sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz yenilikçi ve teknolojik tarıma yönelik kaliteli ve verim odaklı ürünlerin, sayı ve çeşitlerini artırarak tarım sektörüne doğru yön veren firmalar arasında olmaktır.